خانه سرگرمی
همه چی هست... برای همه ... 
قالب وبلاگ
لینک دوستان


از صبح که بر خاسته ام ، در جستوجوی تو هستم . کوچه ها و خیابان ها را بدون نشانه ای از تو زیر پا گذاشته ام . مردی را دیدم که ساکی در دست داشت. گمان بردم تویی که بی بهانه میروی; اما نه! تو نبودی . نشانی ات را از درخت های کوچه گرفتم. گفتند: در سایه ما استراحت کرد و رفت . از سار پرسیدم . گفت: آوازم را شنید و رفت. ترسیدم . دلم لرزید که شاید رفته ای و مرا با دنیایی اندوه تنها گذاشته ای . ای کاش بودی. ای کاش نمی رفتی . اما... .

دلم برای دلم می سوزد که بی تو و بی اندیشه ات غریب مانده است . در حصار دیوار های شهر چشمانم از اشک خیس اند و تو نیستی که مثل همیشه نوازشم کنی . نمی دانم جواب خواهر کوچکم که برایت بی تابی می کند را چه دهم . سال ها گذشته است و من ... . گله ندارم از این که چرا رفتی . که چرا روز اول مدرسه بدرقه ام نکردی . که چرا در 10 سالگی که مرد شدم ، وقتی که کار می کردم و از خستگی از حال میرفتم کنارم نبودی . من از تو هیچ گله ای ندارم . بابای خوبم!

میدانم که مرا میبینی . میدانم که لحظه جان دادنت زیر تانک های دشمن ، به یاد من و خواهرکم بودی . قول میدهم . به خون پاکت قسم می خورم که برای سرافرازی کشورم بکوشم تا شاید سرباز کوچکی شوم ، مثل تو ...  

 

 

نوسنده: ز.ص

.

.

ازتون خواهش می کنم از این مطلب کپی نکنید!!!عینک

عصبانیکپی ممنوععصبانی

 

[ جمعه ۱۳٩٠/۱٠/٩ ] [ ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ ] [ F@|-|!mEh ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

صفحات دیگر
امکانات وب