ساخت خوردو توسط چینی ها

به گزارش بانکی دات آی آر، حداکثر سرعت این خودرو که از نوع خودروی همه جا رو یا ATV است، ۶۲ مایل بر ساعت است و می تواند بدون اینکه نیاز به تنظیمات یا تجهیزات خاصی داشته باشد، از سطحی به سطح دیگر برود.

 

 

یوهان ژانگ، طراح ۲۱ ساله این خودروی عجیب و جالب آنرا برای شرکت در یک دوره مسابقات ساخته که از سوی یک کارخانه خودروسازی در آلمان حمایت می شد.

 

 

این خودرو که ظاهری براق و درخشان دارد، دارای چهار فن و کیسه های هوای یکپارچه است که برای شناور و آویزان بودن آن پر از باد می شوند.
این خودروی چینی همچنین، با محیط زیست سازگاری دارد، چراکه سوخت آن از هیدروژن است و کربن هم به خورد هیچ کس نمی دهد.

 

 

یکی از موتورهای این خودروی دو موتوره فضایی را در اطراف خودرو ایجاد می کند که به بالا رفتن آن کمک می کند، در حالیکه موتور دیگر آن را به جلو هدایت کرده و مسیرها را کنترل می کند.

 

 

ژانگ، طراح خودرو معتقد است که مسافرت و حمل و نقل بهتر از این نمی شود، چراکه این خودرو توان حرکت روی سطح زمین، اب و یخ را دارد.
وی همچنین ابراز امیدواری کرده است، آکوا روزی به تولید انبوه برسد و برای همه در دسترس باشد.

/ 34 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mobina

mamnoon azizam az post haye ghashanget

مهسا

می تونید تصویرهای بیشتر به علاوه ی یک ویدیو از حرکت این ماشین رو هم اینجا ببینید http://www.gatagat.com/volkswagen-aqua-car-yuhan-zhang-invent-all-terrain-volkswagen-aqua-car/

شهره ایرانمنش

سلام دوست من مطلبت خیلی جالب بود. اگه دوست داشتی همدیگرو لینک کنیم

حامد

منا به اسم بروبکس اصفهان لینک کن.www.hjezlani.persianblog.ir

مهسا

نمی تونید تصویرهای بیشتر به علاوه ی یک ویدیو از حرکت این ماشین رو هم اینجا ببینید http://www.gatagat.com/volkswagen-aqua-car-yuhan-zhang-invent-all-terrain-volkswagen-aqua-car

امیر

[لبخند][لبخند][لبخند] [لبخند][لبخند] [لبخند] به من هم سر بزنی خوشحال میشم [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

فرشته

از زرتشت پرسیدند: زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟ فرمود:بر چهار اصل. 1-دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد،پس تلاش کردم. 2- داستم خدا مرا می بیند پس حیا کردم 3-دانستم رزق مرا به دیگری نمی دهد پس ارام شدم. 4-دانستم پایان کارم مرگ است پس مهیا شدم. سلام مهربون. به روزم ومنتظر باران نگاهت که ببارد بر ناگفته هایم .

بهرام

با سلام میبخشید اینو میگم ولی این عکسی که شما گذاشتید مال برند فولکش واگن هستش و اصلا برندهای چینی نیستش[لبخند]